kakva akcija

Bojan Bogdanović sudjelovao u potezu večeri u NBA ligi, Mitchell mu čudesno asistirao

Odličnu utakmicu ponovno je odigrao Nikola Jokić.

Sinoć su u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta odigrane dvije utakmice, a na parketu je bio i najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović.

U dvoboju Denver Nuggetsa i Oklahome slavili su Nuggetsi sa 119:101, a odličnu utakmicu ponovno je odigrao Nikola Jokić koji je za 28 minuta upisao 27 poena, 12 skokova i šest asistencija i ponio titulu igrača utakmice.

gol expired Miočiću potvrđeno što ga još čeka ove godine: Opet su podcijenili Stipu, hoće li pokvariti planove UFC-u? divider

Najbolji kod Oklahome bio je Luguentz Dort s 20 poena, pet skokova i tri asistencije.

U drugoj utakmici večeri Utah Jazz je pobijedila Pelicanse sa 118:102 i tako upisala šestu pobjedu zaredom.

gol expired Sjajni Kramarić stigao do desetke: Nova dva gola u pobjedi Hoffenheima divider

Prvo ime susreta bio je sjajni Donovan Mitchell koji je za 33 minute ubacio 28 poena, dodao sedam skokova i četiri asistencije.

Bojan Bogdanović je za 29 minuta u igri upisao 11 poena, a tome je dodao sedam skokova i tri asistencije.

Potez večeri djelo je Mitchella i Bogdanovića. Američki košarkaš izveo je sjajnu asistenciju i dodao do Bogdanovića koji je bez problema pogodio tricu.