Hrvatska reprezentacija
Svaka čast!

VIDEO Oduševljeni Pašalić ponavljao: ''Najveća mi je čast igrati za Hrvatsku, nema ništa veće od toga''

Marco Pašalić komentirao je teško izborenu pobjedu Hrvatske protiv Tunisa nakon lutrije 11-eraca.

Hrvatska nogometna reprezentacija otputovala je u Egipat gdje je čeka pripremni turnir za nadolazeći Euro 2024. godine u Njemačkoj.

Prvi protivnik naših Vatrenih bio je Tunis, a na kraju, nakon 90 minuta bez pogodaka, pobjednik je odlučen lutrijom 11-eraca. Slavili smo rezultatom 5:4, a heroj naših nogometaša bio je Ivica Ivušić s tri obrane u raspucavanju.

Pred naše kamere nakon susreta stao je Marco Pašalić koji je zabio posljednji 11-erac za Hrvatsku.

Nikola Vlašić VIDEO Nikola Vlašić oduševio nakon utakmice: Čovjeka u invalidskim kolicima dogurao na teren divider

''Kao prvo, najveća mi je čast igrati za Hrvatsku. To je nešto najveće u karijeri za mene. Pohvala za kolegu Ivušića zbog obrana, bitno da smo prošli'', rekao je na početku.

Imao je Pašalić jedan dobar pokušaj s ruba kaznenog prostora, ali tuniški vratar se dobro snašao i obranio nezgodan prizeman udarac.

''Sjajno je obranio, mislim da sam u zadnje vrijeme navikao da ne ulazi u gol.''

Tunis se pokazao kao tvrd orah

Tunis se pokazao kao čvrsta momčad, očekivali ste takvu utakmicu.

''Stajali su duboko, nije bilo prostora, bilo je teško. Ja kada sam ušao, bilo mi je malo teže, odmah su bili na čovjeku. Dobro smo odigrali zadnje minute i bitno da smo pobijedili'', još je jednom ponovio i dodao:

Prilika Alija Abdija VIDEO Tunižani promašili čisti zicer, dvije minute kasnije pogodak im poništio VAR divider

''Igrati za Hrvatsku mi je uvijek najposebniji osjećaj, nema ništa veće za mene.''