Hrvatska reprezentacija
Zamalo poravnao susret

Majer nakon bolnog poraza od Turske: ''Ovo je samo škola, nema razloga za brigu''

Lovro Majer prvi je stao pred kamere Nove TV nakon neugodnog poraza od Turske u Osijeku.

Hrvatska nogometna reprezentacija doživjela je neugodan poraz 0:1 na Opus Areni u Osijeku od Turske pred gotovo 13 tisuća navijača.

Turci su sjajnom okomitom i brzom igrom otvorili susret, nekoliko puta opasno zaprijetili vratima Livakovića, dokazao se naš vratar, ali u 30. minuti kapitulirao je kada je Yilmaz pobjegao posljednjoj liniji naše obrane.

Pokušali smo se vratiti u utakmicu u drugom poluvremenu, najbliže smo došli u 79. minuti kada je Majer zamalo matirao Cakira, ali očistili su Turci na samoj crti.

Nakon utakmice Lovro Majer stao je pred kamere Nove TV.

''Sigurno da nije bila naša najbolja utakmica, pogotovo taj početak. Turci su bili bolji, zasluženo poveli, imali su i još nekoliko prilika za pogodak, ali imali smo i mi svoje prilike da se vratimo u utakmicu. Takva je bila utakmica, idemo se okrenuti Walesu'', rekao je na početku.

Robert Jarni i Aljoša Vojnović Stručni komentatori Nove TV o situaciji s Modrićem i Livajom: "Posljedice i imamo i nemamo" divider

Loše smo izgledali u prvih 45 minuta, imali smo tek jedan udarac prema vratima Turske.

Pogledajte sažetak utakmice Hrvatska - Turska

''Sve je to sastavni dio nogometa, ne možemo svaki put biti najbolji. Ovo je samo jedna škola i nemamo razloga za brigu'', smireno je poručio Majer.

Zamalo je Majer poravnao rezultat u 79. minuti susreta nakon sjajnog proigravanja Gvardiola, ali nije bilo sreće.

''Osjećao sam se super, žao mi je zbog te situacije, ali opet mi je lakše kad sam vidio da je zaleđe označeno.''

Slijedi nam Wales već u nedjelju, imaju sedam bodova, mi smo na 10, pušu nam za vratom.

Vlado Boban na snimanju VIDEO Ovakvo predstavljanje Turske dosad niste vidjeli: Sportski novinari Dnevnika Nove TV u neviđenom izdanju divider

''Mi se fokusiramo prije svega na prolaz, svi želimo to prvo mjesto, idemo utakmicu po utakmicu i lovimo nova tri boda u Walesu'', zaključio je Majer.