Problemi bogatog kluba

Kaos u Cityju: Tevez odbio igrati protiv Bayerna, a Džeko se uvrijedio!

Argentinski napadač Carlos Tevez izazvao je novi incident nakon kojeg će mu vjerojatno zauvijek biti zatvorena vrata Manchester Cityja. Lanjski kapetan 'građana' odbio je ući u igru u večerašnjem dvoboju protiv Bayerna...

Bavarci su pobijedili City na svojoj Allianz Areni s 2-0 u 2. kolu skupine A Lige prvaka. Menadžer gostiju Roberto Mancini ostavio je Teveza na klupi, a kad ga je u 55. minuti želio uvesti u igru, Argentinac je odbio ući.

"Razočaran sam jer se radi o Carlosu. U vrhunskom klubu se ne smije dogoditi da igrač odbije ući i pomoći suigračima. Ono što sam rekao Carlosu će ostati između nas. Ali, ako želimo napredovati kao momčad, Tevez više ne smije igrati za nas. On je za mene završena priča“, rekao je šokirani Mancini nakon utakmice u Münchenu.

Tevez je više puta izražavao nezadovoljstvo životom u Manchesteru, a tijekom ljeta je javno poručio kako želi otići iz kluba. To se na kraju nije dogodilo, ali čini se da je nakon posljednjeg incidenta njegova priča u Manchester Cityju završena.

No, 'slučaj Tevez' nije jedina stvar koja je razljutila Mancinija na utakmici protiv minhenskog kluba. Iz takta ga je izbacio i bosansko-hercegovački reprezentativac Edin Džeko koji je nezadovoljno klimao glavom prilikom zamjene u 55. minuti kada je talijanski stručnjak umjesto njega na travnjak poslao Nigela de Jonga.

"Bio je razočaran, ali odigrao je lošu utakmicu. Ovo je posljednji put da se tako ponaša“, komentirao je uzrujani Mancini Džekinu reakciju.