Jol: Zadovoljan sam, ali trebali smo pobijediti Dinamo

Jedan od najkvalitetnijih parova posljednjeg pretkola nogometne Lige prvaka vjerojatno je ogled kijevskog Dinama i amsterdamskog Ajaxa...

Nakon prvih devedeset minuta više zadovoljstva mogu iskazati igrači nizozemskog doprvaka jer su na gostovanju odigrali 1-1 i pred sobom imaju uzvratnu utakmicu, u svojoj Areni.

Ajax je mogao i bolje proći jer je vodio 1-0 i imao igrača više. Imali su čak i nešto više prilika, no na kraju je sve okončano bez pobjednika.

'Zadovoljan sam rezultatom, jer da je netko nudio 1-1 prije početka utakmice vjerojatno bih pristao na ponuđeno', rekao je trener Ajaxa Martin Jol, ali nije zaboravio dodati:

'No, morali smo bolje proći. Trebali smo se doma vratiti s pobjedom. Imali smo mnogo prilika, ali i slabu realizaciju. Morali smo i bolje reagirati s igračem više. Ipak, još uvijek smo, mislim, u dobitnoj situaciji.'

Recimo da je taj crveni karton (dva žuta kartona) za domaćina zaradio Denis Garmaš (drugi u 56. minuti), a cijelu je utakmicu za domaćina odigrao i hrvatski reprezentativac Ognjen Vukojević.