Kelava samo gledao

A kako bi tek Dinamo prošao da je Gomis zabio ove 'mrtve' šanse?

Bafetimbi Gomis doveo je Lyon u vodstvo u 23. minuti, no francuski je napadač u prvom poluvremenu imao još dvije velike šanse da potpuno 'uništi' Dinamo.

Već u 3. minuti Gomis se nakon jednog centaršuta Revelliera s desne strane našao sam ispred Kelave na 5-6 metara. Pucao je iz prve, ali Dinamov vratar uopće nije morao intervenirati jer je Gomis pucao pored gola. Slična situacija se dogodila u 38. minuti. Tada su igrači Lyona loptu ubacili s lijeve strane, a Gomis je bio u još izglednijoj prilici, ali ishod je bio isti – lopta je prošla pored gola, a Dinamo ostao zadovoljan što mu Gomis nije 'napunio mrežu'. Treba napomenuti kako je prvi promašaj Gomisa bio kod rezultata 0-0 dok je prilikom drugog na semaforu stajalo 1-0 za Lyon.