Borba za 3. mjesto

Slabi ulazak u utakmicu PPD Zagreb skupo platio

U utakmici 5. kola skupine A Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba u subotu su u gostima poraženi od bjeloruskog Meškova iz Bresta s 22-26 (7-12)...

Bila je to najlošija partija PPD Zagreba ove sezone u Ligi prvaka. Već na poluvremenu zaostajali su pet golova, a u drugom dijelu Meškov je većim dijelom imao prednost od pet do sedam pogodaka. Mala nada se ukazala pred kraj susreta kada se Zagreb pet i pol minuta prije kraja približio na tri pogotka zaostatka (20-23), ali za preokret nije bilo snage.

Kod Zagreba najefikasniji su bili Mario Vuglač sa 8 i Zlatko Horvat sa 5 golova, a ekipu Meškova predvodio je Srbin Nikola Manojlović sa 7 pogodaka.

U sljedećem kolu, 23. studenoga, Zagreb opet igra protiv Meškova, ali na domaćem terenu.