Vujić najbolji

PPD Zagreb remizirao u Poljskoj protiv Wisle

U susretu 10. kola A skupine Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba u subotu su u gostima kod poljske Wisle odigrali 23-23 (12-11).

PPD Zagreb je vodio 6-3 u 13. minuti, ali nakon toga utakmica je bila u egalu i Zagrebaši su na poluvrijeme otišli sa minimalnom prednošću 12-11. Nakon pet minuta u drugom poluvremenu igrači Zagreba poveli su sa pet golova razlike (17-12).

Poljaci su uspjeli smanjiti zaostatak, ali Zagreb je stalno bio u vodstvu sa gol i dva razlike. No, dvije i pol minute prije kraja Jose De Toledo zabija za 23-23 i do kraja utakmice više se nije mijenjao rezultat.

U nedjelju u 10. kolu sastaju se Kiel - Veszprém, te Paris Saint-Germain - Celje.

Hrvatski sastav predvodili su Stefan Vujić sa 6 i Zlatko Horvat sa 5 golova, a u redovima Wisle najbolji su bili Tiago Rocha i Jose De Toledo sa po 6 pogodaka.

U idućem kolu PPD Zagreb 10. veljače dočekuje Paris Saint-Germain.