breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Spektakl pred 15 tisuća ljudi

Arena se poklonila Vukovaru i Škabrnji, Medveščak dobio Salzburg i ostao prvi!

Hokejaši Medveščaka pobijedili su Red Bull Salzburg 2:0 pred 15 tisuća gledatelja u Areni Zagreb.

Prije početka dvoboja održana je minuta šutnje u spomen na žrtve Vukovara i Škabrnje, a 15 tisuća ljudi uperili su svjetla svojih mobitela prema led, što je uz ugašenu rasvjetu stvorilo impresivnu sliku.

Golovima Curtisa Frasera i Brandona Bucka iz druge, odnosno treće trećine slavio je Medveščak 14. ovosezonsku pobjedu, dok je Robert Kristan na vratima sačuvao mrežu netaknutom.

Zanimljivo, oba su gola postignuta u razmaku nešto većem od dvije minute na prijelazu trećina.

Bila je ovo zatvarajuća utakmica Arena Ice Fevera, serije utakmica koje su Medvjedi igrali u zagrebačkoj Areni, a okončali su ju na najbolji način. Podsjećamo, krenuo je zagrebački klub u hokejašku groznicu porazom od Olimpije 1:4, ali su potom uslijedile pobjede protiv Klagenfurta (4:1) i sada Salzburga. (TS)