A sad u Arenu!

Medvjedi izgubili na penale u utakmici bez ijednog gola

Hokejaši Medveščaka u svome su Domu sportova poraženi od Torpeda iz Nižnij Novgoroda s 1-0 poslije izvođenja penala…

Samo dva dana nakon što su u pravoj golijadi svladali Bars iz Kazana sa 6-5, ''medvjedi'' su odigrali utakmicu u kojoj nije bilo pogodaka ni nakon 60 minuta osnovnog dijela, ni nakon pet minuta produžetka. U izvođenju penala Matt Ellison i Kurtis Foster nisu bili precizni, dok su za goste iz Rusije pogodili Jarkko Immonen i Vadim Krasnoslobodcev.

Medveščak se tako morao zadovoljiti samo s jednim bodom iz ove utakmice, što ga ostavlja na sedmom mjestu Zapadne konferencije KHL lige.

Sada slijedi duža stanka, a sljedeću utakmicu Zagrepčani igraju 27. prosinca protiv vodećeg moskovskog Dinama, opet pred svojim navijačima, ali u Areni.(TS)