Eh, šteta...

Medveščak poveo pa ostao bez bodova kod moćnog CSKA

Na ulasku u posljednjih 12 minuta Medveščak je imao sve, ali je ostao bez ičega.

Hokejaši Medveščaka u svom su 24. ovosezonskom nastupu u KHL-u izgubili na gostovanju kod doprvaka CSKA iz Moskve sa 1:3 (0:0, 0:0, 1:3).

Protiv vrlo jakog suparnika Medveščak je u prve dvije trećine uspio sačuvati mrežu, a onda početkom treće i povesti kada je Edwin Hedberg (44:16) postigao pogodak s igračem više na ledu.

Nažalost, za preokret domaćih dovoljan je bio i mali pad u igri Medveščaka, CSKA je u 48. minuti postigao dva pogotka u razmaku od samo devet sekundi. Strijelci su bili Jan Muršak (47:50) i Semjon Košeljev (47:59). Konačni rezultat postavio je Nikita Pivcakin (59:25) u situaciji kada je CSKA imao dva igrača više na ledu.

Medveščak je tako ostao 12. u Zapadnoj konferenciji sa 32 boda, dva manje uz utakmicu više od osmog Jokerita koji drži posljednje mjesto koje vodi u doigravanje. CSKA je drugi na Zapadu sa 60 bodova, četiri manje uz utakmicu više od vodećeg SKA iz Sankt Peterburga.

Medveščak će svoju sljedeću utakmicu igrati upravo protiv SKA u Sankt Peterburgu u četvrtak.