Vraćaju se s bodom

Medveščak izgubio kod Slovana nakon kaznenih udaraca

Medvjedi su se vratili poslije dva gola minusa, ali nisu uspjeli izvesti potpuni preokret.

U 10. kolu KHL-a hokejaši Medveščaka poraženi su u subotu na gostovanju kod Slovana u Bratislavi sa 2:3 (0:2, 1:0, 1:0) nakon izvođenja kaznenih udaraca.

Slovan je nakon 11 minuta vodio 2:0 pogocima Mislava Rosandića (7:44) i Mareka Viedenskog (10:41). U drugoj trećini Jiri Smejkal (35:48) je smanjio zaostatak  da bi 12 minuta prije isteka zadnje trećine Alexandre Bolduc (48:07) donio izjednačenje zagrebačkom klubu.

Budući da produžetak nije donio pobjednika, odluka je pala nakon izvođenja kaznenih udaraca. Nakon tri serije kaznenih udaraca bilo je 2:2, a onda je Žiga Jeglič pogodio za Slovan, dok je udarac Samsona Mahboda obranio vratar domaćina.

Medveščak ima 13 bodova i nalazi se na 10. mjestu Zapadne konferencije.