furiozna četvrtina

Jug CO bolji od Mladosti u derbiju regionalne lige

U derbiju 5. kola regionalne vaterpolske lige Jug CO je u petak u Dubrovniku lakoćom svladao zagrebačku Mladost sa 15-9 (5-0, 4-2, 4-4, 2-3)...

Jugaši su furiozno krenuli, dobivši prvu četvrtinu sa 5-0. Mladost je prvi gol zabila tek nakon 10 minuta i 30 sekundi igre, a na polovici utakmice domaćini su imali velikih sedam pogodaka prednosti.

Kod Juga najefikasniji je bio Maro Joković sa 3 gola, dok je Mladost predvodio Andrija Bašić, također sa 3 pogotka.

Vodeći je Jug CO sa 15 bodova, riječko Primorje EB ima 12 (uz utakmicu manje), a slijede Jadran Herceg-Novi sa 12, Partizan ima 10, Mornar BS 6 (uz utakmicu manje), Crvena Zvezda 6, sedma je Mladost sa 4 (uz utakmicu manje) , POŠK i Radnički imaju po 1 bod, a posljednja Vojvodina je bez bodova.