Ostali na četiri pobjede

EBEL liga: Poraz Medveščaka u Beču

Hokejaši Medveščaka poraženi su na gostovanju kod Vienna Capitalsa s 2-0 u 10. kolu regionalne EBEL lige...

Zadržali su Bečani na taj način maksimalan učinak u domaćim utakmicama, dok su “medvjedi” ostali na četiri pobjede u dosadašnjih deset utakmica.

Zdenek Blatny je već u petoj minuti, u situaciji s igračem više (isključen Dario Kostović), doveo Viennu u vodstvo, a konačnih je 2-0 postavio Francois Fortier u 11. minuti druge trećine. Bečani su u tim trenucima imali igrača manje na ledu.

U sljedećem kolu Medveščak, koji je zadržao šesto mjesto na ljestvici, u petak pred svojim navijačima dočekuje Znojmo. (TS)