Izbornik morao galamiti

Canjuga nakon pobjede: Poludio sam u prvom poluvremenu

Nakon što su u prvom kolu skupine A olimpijskog turnira poražene od Brazila, hrvatske rukometašice u drugom su kolu pobijedile Angolu sa 28:23.

Naše su djevojke tijekom cijelog susreta kontrolirale rezultat, a na poluvremenu su vodile sa 13:11. U drugom poluvremenu konstantno su povećavale prednost i na kraju rutinski pobijedile s pet pogodaka razlike.

Odličnu utakmicu odigrala je Maja Zebić koja je postigla čak devet pogodaka, a pridružile su joj se i Andrea Penezić s pet pogodaka te Dijana Jovetić koja je postigla četiri. No, izbornik Canjuga i nije bio tako oduševljen.

''Poludio sam prvo poluvrijeme! Morao sam galamiti da razbudim moje cure. Opet smo igrali u grču, potpuno nepotrebno. Kada smo poveli sa dva, tri razliike konačno su se djevojke opustile'', izjavio je Canjuga.

Odlična Zebić otkrila je što se događalo prije utakmice. Možda baš otud nervoza...

''Digle smo se jutros oko šest, popile kavu i nismo "spavale" na utakmici. Nakon ove pobjede sad nam je još više žao onog poraza od Brazila'', zaključila je Maja. (Agencija VLM)