Tri gola s igračem manje

Zagreb dobio porciju na Rujevici: Dinamo, Hajduk i Rijeka u dva boda

Utakmicom na Rujevici zaključeno je 12. kolo HNL-a.

U posljednjoj utakmici 12. kola HNL-a Rijeka je pobijedila Zagreb 4:1 i uhvatila priključak s Dinamom i Hajdukom koji joj bježe dva odnosno jedan bod.

Riječani su poveli već nakon tri minute igre pogotkom Brazilca Davida Moisesa, no taj rezultat je ostao na semaforu sve do 80. minute kada je nakon akcije Marina Tomasova mrežu Zagrepčana pogodio Odise Roshi.

Pet minuta ranije Rijeka je ostala bez isključenoga Filipa Bradarića, ali su domaćini s igračem manje zabili i drugi gol, a opet na asistenciju Tomasova strijelac je bio Josip Radošević. Samo dvije minute kasnije Bekim Balaj je postigao i četvrti gol za Rijeku, a dodavač je opet bio Tomasov, da bi Gabrijel Boban u 88. minuti postigao počasni gol za Zagreb.