Zagrebaši presretni

Novi kiks Dinama: Modri već 180 minuta bez pogotka

U sklopu 15. kola MAXtv Prve lige Zagreb je na svom travnjaku izvukao bod protiv prvaka Dinama odigravši 0-0...

Dinamo je bio za nijansu bolji, Zagreb je imao nekoliko čistih prilika, pa je stoga podjela bodova nekako i najpravedniji ishod. Zagreb je u 68. minuti ostao s igračem manje, no do kraja je susreta imao dvije čiste prilike za pogodak. Oba je puta Boban bio u prilici, no Ivo Pinto i Eduardo su dva puta jako dobro reagirali.

Zagreb je upisao 17. bod ove sezone, dok je Dinamo dosada sakupio 20 više. Rijeka će u nastavku večeri pokušati iskoristiti ovaj, slobodno možemo reći, kiks Dinama, jer na svojoj Kantridi od 19 sati dočekuje Lokomotivu.

Za Dinamo je ovo četvrti remi sezone, dok za poraz još ne zna. Zagrebašima je ovo pak peti remi, no istovremeno imaju šest poraza, te drže šesto mjesto prvenstvene ljestvice. Dinamo će ostati prvi, s najmanje četiri boda više od Rijeke (ukoliko Riječani pobjede).

Spomenimo i da je ovo druga uzastopna prvenstvena utakmica u kojoj Dinamo nije postigao pogodak! Uoči ovih 90 minuta to se dogodilo i u Splitu gdje je utakmica također završila rezultatom 0-0.