Nada u ostanak traje

Zadrani nakon gotovo pune 4 godine slavili protiv Hajduka

U dvoboju 32. kola Prve HNL nogometaši Zadra pobijedili su Hajduk s 2-0 (1-0), čime su i dalje ostali u igri za očuvanje prvoligaškog statusa...

Zadrani su do prve pobjede nad Hajdukom nakon srpnja 2011. godine došli pogocima Frane Ikića u 16. minuti i Ivana Krstanovića u sudačkoj nadoknadi. Ikić je iz blizine postigao zgoditak u 16. minuti nakon što je neobjašnjivo ostao nečuvan, a nakon prodora Pešića u 92. minuti Krstanoviću je postavio konačnih 2-0.

Hajduk u prvom dijelu nije pokazao ništa osim samo jednog slabašnog udarca. Drugo poluvrijeme bila je druga slika kada su gosti u pitanju. Imali su 'Bili' lijepe prigode da se vrate u utakmicu, ali nisu bili precizni i pribrani. Na koncu im je sudbinu zapečatio brzi Pešić koji je omogućio Krstanoviću lagani zgoditak.

Zadar je i dalje zadnji, ali s istim brojem bodova (30) kao Osijek, dok je Hajduk treći s 43 boda.

Pred 2500 gledatelja na stadionu Stanovi sudio je Marić iz Daruvara.