Kombinirane postave

Hajduk okrenuo vodstvo Jadrana, dva gola Vlašića

U sklopu priprema za nastavak sezone Hajduk je odigrao prijateljsku utakmicu s Jadranom iz Poreča.

Splićani su pobijedili s 3:1, iako su se našli u rezultatskom zaostatku u ranoj fazi susreta.

U 19. minuti Jadran Poreč je poveo, strijelac je bio David Dujanić, ali samo minutu kasnije poravnava Nikola Vlašić udarcem s 18 metara. U 54. minuti srušen je u šesnaestercu domaćih Ivan Anton-Vasilj, a Vlašić je uzeo loptu i sigurno realizirao penal za vodstvo Splićana. Vasilj je pogotkom u 86. minuti postavio konačan rezultat.

Uoči dvoboja s istarskim trećeligašem ozdravio je trener Bijelih Igor Tudor koji je dao slobodno Lovri Kaliniću kako bi isprobao novopridošlog slovenskog vratara Marka Raniloviča, a osim Kalinića nije mogao računati na lakše ozlijeđene Milevskog, Balića, Gotala, Maglicu, Mezgu i Nižića.

Hajduk je nastupio u dvije gotovo potpuno različite postave. U prvom poluvremenu zaigrali su: Ranilovič, Maloča, Bradarić, Milović, Vršajević, Sušić, Vuković, Caktaš, Kouassi, Vlašić, Maloku.

U nastavku je Tudor poslao sljedeću postavu: Grbić, Domej, Vuković, Milić, Vasilj, J. Bašić,, Juranović, T. Bašić, Pejić, Vlašić.