Prošla i Bastia

VIDEO Zlatan Ibrahimović prsima odveo PSG u polufinale kupa

Nogometaši PSG-a plasirali su se u polufinale francuskog Liga kupa minimalnom 1-0 pobjedom kod neugodnog St. Etiennea...

Jedini pogodak stigao je u 72. minuti kada je s desne strane PSG-ova napada loptu u petarac domaćina ubacio Lucas Moura, a na istu je natrčao Ibrahimović i prsima (?!) ju ugurao u mrežu. Vratar St. Etiennea Stephane Ruffier je izvadio loptu iz mreže, ali je ista već prešla gol-liniju i sudac je priznao pogodak.

PSG je bio bolja momčad na travnjaku, te je u konačnici sasvim zasluženo prošao u polufinale.

Polufinale je izborila i Bastia, koja je u ranijem dvoboju izbacila Rennes s 3-1. Gosti su vodili na poluvremenu pogotkom Armanda (12.), ali su domaćini u nastavku pogocima Squillacija, Cissea i autogolom Danzea preokrenuli rezultat.