breaking news !: UŽIVO Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Dočekao svoju priliku

VIDEO Zabio 'hat-trick' za 20 minuta: Može li on biti novo otkriće Premierlige?

Patrick Bamford, igrač Chelseaja na posudbi u Crystal Palaceu, u četvrtak je postigao 'hat-trick' za samo 20 minuta...

Bamford je u prijateljskoj utakmici protiv Bromleyja pokazao kako bi u budućnosti mogao postati veliki napadač. Mladi igrač Chelseaja zabio je tri pogotka u 20 minuta.

Napadač koji je prošlu sezonu proveo na posudbi u Middlesbroughu priprema se za svoje prvo predstavljanje u Premierligi. Priliku će dobiti u Crystalu Palaceu, gdje je već pokazao kako je na visini zadatka.

21-godišnjak je u visokoj pobjedi od 6-0 pokazao veliku pribranost pred golom te realizatorske sposobnosti. Tko zna, možda već ove sezone privuče svijetla pozornice Premierlige.