5 kola do kraja

VIDEO Velika pobjeda Bilićeva Bešiktaša koji se vratio na vrh ljestvice

Nogometaši Bešiktaša predvođeni hrvatskim stručnjakom Slavenom Bilićev vratili su se na prvo mjesto ljestvice turskog prvenstva nakon važne gostujuće pobjede protiv Trabzonspora 2-0...

Bešiktaš je upisao veliku pobjedu u borbi za naslov prvaka. Momčad Slavena Bilića nanijela je tek drugi domaći poraz šestoplasiranom sastavu turskog prvenstva.

Golove za 20. pobjedu Bešiktaša u 29 kola zabili su Demba Ba u 58. minuti, te Mustafa Pektemek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Za Dembu Ba bio je to već 17. pogodak ove sezone i trenutačno je drugi strijelac prvenstva s golom manje od napadača Burse Fernandaoa.

Bešiktaš je ovom pobjedom preskočio Fenerbahče i preuzeo vodstvo sa 64 boda. Fener je drugi s bodom manje, dok je na trećem mjestu Galatasaray sa 61 bodom i utakmicom manje.