Razlog ljutnje u tunelu

VIDEO Tko je ovaj klinac? Jako je naljutio Ronalda

Cristiano Ronaldo nije bio potpuno sretan nakon pobjede protiv Rayo Vallecana ovog vikenda.

Real Madrid je s 5:1 svladao Rayo Vallecano, a Cristiano Ronaldo se u listu strijelaca uspio upisati u 83. minuti kada je postavio konačan rezultat.

Samo minutu kasnije u igru je ušao Alvaro Medran, talentirani 20-godišnji veznjak koji je na Santiago Bernabeu stigao 2011. kao mladić koji obećava i koji bi jednog dana mogao zauzeti mjesto u veznom redu Kraljevskog kluba.

U posljednjim minutama Ronaldo je gurnuo Medrana u izglednu situaciju, a ovaj je silno htio postići prvijenac za Real.

Odlučio se na šut kojeg mu je obranio gostujući vratar, a istovremeno je Portugalac očekivao asistenciju na drugoj strani. Ronalda je to razljutilo i jasno je gestikulacijama dao do znanja da ne odobrava potez mladog suigrača.

Španjolski mediji pokušali su objaviti koji možda objašnjava pravi razlog Ronaldove ljutnje.

Naime, uoči početka utakmica Portugalac je pozdravljao suigrače koji su odlazili na klupu za pričuve, a Medran je bio jedini koji se nije rukovao s njim. Prošao je pored njega kao da ga nema i pitanje je koliko je to utjecalo na ego prve zvijezde Reala...