Rutinski posao

VIDEO Terry i Fabregas za pobjedu Chelseaja, Bluesi pobjegli Cityu!

Chelsea je pobjednički prošao kroz Stoke-on-Trent u zadnjoj utakmici 17. kola Premierlige.

Stoke City - Chelsea 0:2, utakmica je kojom je kompletirano 17. kolo Premierlige.

Ovakvim ishodom Chelsea se na vrhu odvojio od Manchester Citya na tri boda prednosti dok je Stoke ostao u donjem dijelu ljestvice, na 13. poziciji.

Već u drugoj minuti momčad Josea Mourinha je povela. Korner je s desne strane izveo Cesc Fabregas, a najviši je u skoku bio John Terry koji glavom matira Asmira Begovića.

Domaćini su i do kraja prvog poluvremena i u nastavku utakmice pokušavali izjednačiti, njihovi napadi uglavnom su išli preko Marka Arnautovića i Bojana Krkića, ali gosti su se obranili.

Štoviše, u 78. minuti stigla je potvrda pobjeda. Cesc Fabregas pravodobno je u šesnaestercu dobio loptu od Edena Hazarda i dosta spretno ju poslao u suprotni kut.