Uvjerljiva Borussija

VIDEO Sjajni Olić zabio za Wolfsburg, pobjeda Bayerna!

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić postigao je zgoditak u remiju svog Wolfsburga kod Hoffenheima (1-1), dok su pobjede ubiježili Borussija Dortmund i Bayern...

Olić je pogotkom u 89. minuti spasio svoju momčad od poraza, a ovo je bio njegov drugi zgoditak ove sezone.

Borussia je u Dortmundu s 3-1 naidgrala Freiburg, a svoj povratak na Signal Iduna Arenu pogotkom je okrunio Japanac Shinji Kagawa.

Prvak Bayern je u Münchenu u ne baš lijepoj utakmici s 2-0 pobijedio VfB Stuttgart pogocima Marija Götzea i Francka Riberya. U 27. minuti nakon gužve u kaznenom prostoru lopta je došla do Götze koji prizemnim udarcem zabija za vodstvo. Pet minuta prije kraja pobjedu je potvrdio Ribery koji je ušao u 68. minuti.

Na ljestvici vode Bayer Leverkusen i Bayern sa po sedam bodova, a Borussia Dortmund ima šest.

Njemačka liga: Bayern - Stuttgart 2:0, Borussia - Freiburg 3:1, Hertha - Mainz 1:3, Hoffenheim - Wolfsburg 1:1, Paderborn - Köln 0:0. (Hina / VLM)