Kup kralja

VIDEO Sjajni Mandžo zabio dva gola i odveo Atletico na noge Realu!

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je dvostruki strijelac za madridski Atletico u uzvratnom susretu 16-ine finala Španjolskog kupa protiv trećeligaša L'Hospitaleta koji je završio rezultatom 2-2...

No, kako je Atletico u prvom susretu bio bolji sa 3-0, madridski se sastav plasirao u osminu finala s ukupnih 5-2, a idući protivnik im je gradski rival Real.

Mandžukić je pogađao nogom za 1-0 u 19. i glavom za 2-1 u 74. minuti, oba puta iz neposredne blizine okrunivši tako dobre akcije suigrača. Za goste je oba pogotka postigao Ruben Alcaaz (67, 84).

All Goals - Atlético de Madrid 2-2 L'Hospitalet... by VideoCopa

Mandžukić je igrao do 85. minute.

Mario Pašalić igrao je od 76. minute za Elche koji se 1-0 (1-0) pobjedom protiv Valladolida plasirao u osminu finala s ukupnim rezultatom 1-0.