još nisu primili gol

VIDEO Real upisao novu pobjedu, Ronaldo nije uspio ući u povijest

Nogometaši Reala upisali su novu pobjedu, četvrtu u nizu na početku sezone.

Nogometaši Reala iz Madrida preuzeli su vodstvo na ljestvici španjolskog nogometnog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) pobjedom na svom Santiago Bernabeu protiv Granade. Strijelac jedinog gola bio je Karim Benzema u 55. minuti.

Real, za koji je Luka Modrić odigrao svih 90 minuta, dok je Mateo Kovačić u igru ušao u 62. minuti, sada ima 10 bodova, jedan više od druge Barcelone koja će svoj susret 4. kola igrati u nedjelju kada će ugostiti Levante, dok je Granada 12. s tri boda.

Real još ove sezone nije primio gol u službenim utakmicama. 12-0 imaju gol razliku u četiri odigrana kola, dok su ovog tjedna svladali Šahtar 4:0 na početku Lige prvaka.

Recimo i kako Cristiano Ronaldo nije ove subote uspio ući u povijest. Ostao je na samo pogodak udaljenosti od apsolutne legende kluba - Raula. Španjolac je u svojoj karijeri u madridskom dresu postigao 323 pogotka u 741 utakmici. Ronaldo je u svega 305 utakmica zabio čak 322 pogotka.