0:0 na poluvremenu

VIDEO Rapsodija Man Cityja: Zabili čak sedam komada u 45 minuta!

Manchester City nije dopustio nikakvo iznenađenje u šesnaestini finala Liga kupa te je s uvjerljivih 7:0 protiv Sheffield Wednesdayja krenuo u obranu naslova.

Nakon prvih 45 ništa nije sugeriralo katastrofu gostiju iz Sheffield jer se na odmor otišlo s 0:0. Međutim, već nakon prvih deset minuta nastavka građani su imali 3:0.

Seriju je golom u 47. minuti otvorio Frank Lampard. Samo šest minuta kasnije zabio je Edin Džeko. Minutu kasnije Džeko je bio asistent, a mrežu gostiju pogodio je Jesus Navas. U 58. minuti gosti su ostali s igračem manje nakon isključenja Zayattea, a siguran realizator s bijele točke bio je Yaya Toure.

Edin Džeko je u 77. minuti drugim golom na utakmici donio 5:0 Cityju, a u samoj završnici još dva gola za 'građane' i konačnih 7:0 zabili su Pozo i Lampard.

Chelsea je s 2:1 slavio protiv Bolton Wanderersa, Tottenham s 3:1 protiv Nottingham Foresta, a Jelavićev Hull City poražen je kod WBA s 2:3.

Manchester City 7 - 0 Sheffield Wednesday .... by PakibeatsPK