lavovi bez zubiju

VIDEO PSG nastavio žetvu trofeja u Francuskoj, novi genijalni potez Ibre

Nogometaši PSG-a po peti su put u svojoj klupskoj povijesti osvojio naslov pobjednika francuskog Superkupa...

PSG je u Montrealu s 2:0 slavio protiv Lyona, a ta je pobjeda mogla biti i daleko uvjerljivija da na vratima poraženog sastava nije stajao raspoloženi Anthony Lopes. PSG je već nakon 17 minuta pogocima Sergea Auriera i Edinsona Cavanija vodio s 2:0, a nakon toga je samo kontrolirao tijek utakmice.

Utakmica je 'završena' u 64. minuti kada je Lyonov Maxime Gonalons zaradio crveni karton, što je omogućilo da PSG u potpunosti opušteno privede utakmicu kraju.

Zlatan Ibrahimović se nije upisao u strijelce, ali je ponovno imao nekoliko atraktivnih poteza i pokušaja za zabije pogodak. Najupečatljiviji će ostati pokušaj da petom, okrenut leđima prema vrataru, matira Lopesa.