Prekrasan pogodak

VIDEO Prošlogodišnje otkriće Premierlige ponovno oduševljava

All-Star momčad MLS-a slavila je u prijateljskoj utakmici protiv Tottenhama s 2-1...

Brazilac Kaka bio je najbolji pojedinac prvog poluvremena, u kojem su zvijezde MLS-a došle do prednosti od 2-0. Bivša zvijezda Milana zabila je pogodak iz jedanaesterca i uspješno asistirala Villi za drugi pogodak.

Spursi su se malo probudili u nastavku, a svijetla pozornice ponovno je ukrao Harry Kane. Prošlogodišnje otkriće Premierlige, koje je odigralo prvu utakmicu u predsezoni, izgledalo je kao da već ima nekoliko utakmica iza sebe. Prvi pokušaj dobro mu je obranio vratar MLS-a Nick Rimando, no engleski napadač je potom sjajno pogodio s ruba 16-erca za smanjenje vodstva.

Kane je već u prvoj utakmici pokazao kako će ponovno biti najopasniji igrač Tottenhama u novoj sezoni, a mnogi se pitaju može li ponoviti prošlu i pokazati kako je njegova igra konstantna.