Rapsodija na Old Traffordu

VIDEO Probuđeni ManUtd deklasirao QPR: Di Maria potvrdio kakva je klasa!

Manchester United došao je do prve pobjede u novoj sezoni. Na Old Traffordu teško je stradao QPR koji je ispraćen s visokih 4-0...

Prva dva gola zabila su ovoljetna pojačanja Angel Di Maria u 24. i Ander Herrera u 36. minuti. Pobjedu su potvrdili Wayne Rooney (44) i Juan Mata (58). Za United je debitirao i Radamel Falcao, koji je ušao u igru u 67. minuti, a ozbiljno je zaprijetio samo jednom, šest minuta prije kraja susreta.

Hrvatski nogometaš Niko Kranjčar odigrao je cijeli susret za Queens Park Rangers i bio je najaktivniji u pokušajima da svlada De Geu, i to udarcima izvan kaznenog prostora.

U 48. minuti njegov udarac sa 20 metara u donji kut, vratar Uniteda je obranio. Sa gotovo iste daljine probao je u 60. minuti, ali je lopta završila u bloku domaćih braniča. Kranjčarevi udarci u 66. i 80. završili su pored gola.

U subotu su nogometaši Chelseaja upisali četvrtu uzastopnu pobjedu nakon što su na Stamford Bridgeu porazili Swansea sa 4-2. U derbiju kola Arsenal i Manchester City su na stadionu Emirates odigrali 2-2, a Aston Villa je šokirala Liverpool, pobijedivši na Anfieldu 1-0. (Hina)