breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"
Mandži 'prekipjelo'

VIDEO Pogledajte incident Mandže i Busquetsa: Rakitić ga jedva zaustavio!

Mario Mandžukić i Ivan Rakitić odigrali su zapažene uloge u velikoj pobjedi Barcelone protiv Atletico Madrida.

Barcelona je nakon teškog tjedna obilježenog glasinama oko svađe Lea Messija i Luisa Enrique stigla do velike pobjede (3:1) protiv aktualnog prvaka Atletico Madrida. Zvjezdani trojac u napadu Neymar, Messi i Suarez proradio je u najvažnijim trenucima. Njih trojica bili su strijelci za Barcu, a Mandžukić je s 11 metara postigao jedini pogodak za Madriđane.

VIDEO Ruka Messija, smiješan penal, Neymar raskrvavljen, Mandžo kao Raul...

VIDEO Nakon velike pobjede Messi otvorio dušu po pitanju Luisa Enriquea

VIDEO Barcine zvijezde prejake za Atletico, Mandžo zabio na Camp Nou!

Odličnu je utakmicu odigrao i Ivan Rakitić koji je bio u akcijama kod sva tri pogotka domaćina. Umalo je na njemu sviran 11-erac u 59. minuti, ali sudac je ostao nijem na opće zaprepaštenje domaćih igrača i navijača.

Rakitić je važnu ulogu odigrao u 32. minuti kada je došlo do okršaja između Marija Mandžukića i Sergija Busquetsa. Mandžo je opet vodio teške bitke, baš kao i na utakmicama protiv Reala. U jednom je duelu rukom odgurnuo Busquetsa koji je pao kao pokošen i čini se odglumio udarac u vrat. Hrvatskom je napadaču prekipjelo pa je išao Kataloncu objasniti 'neke stvari'.

Nastao je opći kaos, ali uspjelo se sve smiriti bez većeg incidenta. Možda je zato najzaslužniji bio baš Rakitić koji je jedva smirio Mandžu.