Slavlje Srne i Eduarda

VIDEO Pašalić zabio za Monaco, Celtic i Basel šokirani u zadnjim sekundama

Osim utakmice Skenderbeu - Dinamo, u srijedu navečer odigrane su još četiri utakmice play-offa Lige prvaka.

U najzvučnijem ogledu Valencia je pobijedila Monaco 3:1 na Mestalli, a jedini pogodak za goste postigao je naš Mario Pašalić koji je u 49. minuti privremeno izjednačio.

FOTO Modri slavili u Albaniji: Golčina Pivarića i preokret Dinama za Ligu prvaka!

Do kraja dvoboja lijepu zalihu Šišmišima za uzvrat donijeli su Parejo u 59. i Feghouli u 86. minuti.

Pašalić je igrao do 76. minute, dok je Danijel Subašić branio čitav susret za klub iz Kneževine.

Rapid je izgubio od Šahtara u Beču 0:1, a strijelac jedinog pogotka bio je Marlos u 44. minuti.

Darijo Srna je odigrao cijeli susret za Šahtar, a Eduardo da Silva je dobio posljednjih 10 minuta, kada je zamijenio strijelca Marlosa.

Celtic je s 3:2 pobijedio Malmo, a već u 10. minuti imao je dva gola viška nakon pogodaka Griffithsa i Bittona. Šveđani smanjuju u 52. preko Bergeta, ali Griffiths svojim drugim golom u 62. opet vraća na plus dva. Skandinavci se nisu predavali i u petoj minuti sudačke nadoknade preko Bergeta uspijevaju smanjiti zaostatak na minimum.

Još veću dramu vidjeli su gledatelji u Švicarskoj, gdje su Basel i Maccabi Tel Aviv odigrali 2:2.

Eran Zehavi je u 33. donio vodstvo Izraelcima, ali do poluvremena domaćini uspijevaju izjednačiti iz jedanaesterca preko Delgada. U 88. Embolo režira potpuni preokret, ali u šestoj minuti nadoknade Zehavi svojim drugim golom postavlja konačan rezultat.

Uzvratne utakmice na rasporedu su u utorak, 25. kolovoza.

VIDEO ----> Valencia - Monaco 3:1