Četiri boda manje od Chelseaja

VIDEO Osma uzastopna pobjeda Arsenala, junak Ramsey!

Arsenal je upisao osmu uzastopnu pobjedu u Premier ligi, svladavši u subotu u 32. kolu pretposljednjeg Burnleyja sa 1-0 golom Aarona Ramseyja u 12. minuti.

Arsenal ima četiri boda manje od vodećeg Chelseja, koji u nedjelju igra protiv Queens Park Rangersa. U nedjelju je na rasporedu i derbi kola Manchester United - Manchester City.

Iako su ga mnogi otpisali, Leicester odbija izvjesiti bijelu zastavu. U subotu je čudesnim preokretom u gostima pobijedio West Bromwich Albion sa 3-2, iako je do 80. minute gubio 1-2. No, golovima Roberta Hutha (80) i Jamieja Vardyja (90+1) Leicester je došao do važne pobjede.

Na ruku mu idu i porazi Hulla te Sunderlanda. Leicester ima tri boda manje od Hulla, a četiri od Sunderlanda koji su iznad zone ispadanja, ali i utakmicu manje (zaostali susret protiv Chelseaja).

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić bio je na klupi za pričuve Leicestera. U posljednji pet susreta Kramarić je odigrao samo 80 minuta.

Iz opasne zone izvlači se Aston Villa, koja je svladala Tottenham sa 1-0 pogotkom Christiana Bentekea u 35. minuti.