Golčina Kroosa

VIDEO Nova petarda Reala: Pet različitih strijelaca, poklon za Ronalda!

Real Madrid pobijedio je susjeda iz predgrađa Rayo Vallecano s 5:1.

Novom pobjedom u Primeri, 5:1 protiv Raya Vallecana, Real je zadržao vodeću poziciju na ljestvici. Bila je to 13 pobjeda u nizu momčadi Carla Ancelottija u svim natjecanjima uz čudesnu gol razliku 52:12. U prosjeku to je točno četiri pogotka po utakmici.

Povratnik u momčad Gareth Bale načeo je goste već u 9. minuti. Na 2-0 je u 40. minuti povisio Sergio Ramos. Bueno je u 44. minuti smanjio zaostatak gostiju, koji su čak postigli i pogodak za 2-2 u 55. minuti, ali im je opravdano poništen zbog zaleđa.

Tada su razgoropadili Madriđani. U kontranapadu Toni Kroos je postigao svoj prvijenac u Realovom dresu za 3-1, a četiri minute poslije Cristiano Ronaldo uposlio je Karima Benzemu koji iz velikog zaleđa pogađa za 4-1.

I kad se već mislilo kako Ronaldo neće zabiti u novoj golijadi, dogodio se poklon gostujućeg vratara u 84. minuti za konačnih 5-1. Luka Modrić je standardno dobro odigrao cijelu utakmicu za momčad Carla Ancelottija.

Real Madrid - Ray Vallecano 5-1

Almeria - Barcelona 1-2

Getafe - Elche 0-0