Roma slavila

VIDEO Milan remizirao kod Torina: Mihajlović blizu otkaza?

U prvim dvobojima 8. kola Talijanske lige Torino i Milan su odigrali 1-1, dok je Roma slavljem protiv Empolija (3-1) skočila na drugo mjesto.

Slavni Milan upisao je prvi remi sezone iako je vodio kod Torina i propustio puno prilika za pobjedu, pa je sudbina Siniše Mihajlovića kao trenera još uvijek neizvjesna. Milan je poveo golom Carlosa Bacce u 63. minuti, a za Torino je izjednačio Daniele Baselli (73).

Ranije je Roma na svom Olimpicu slavila protiv Empolija s 3-1. Empoli je odolijevao sve do 56. minute kada je vodeći zgoditak zabio Miralem Pjanić, da bi tri minute kasnije u svom 500. nastupu gol postigao i Daniele De Rossi. U 69. minuti Egipćanin Mohamed Salah povećava na 3-0, dok je počasni zgoditak za Empoli djelo Manuel Pucciarellia (75).

Na ljestvici vodi Fiorentina s 18 bodova, Roma je druga s 17, Inter treći s 16 bodova, dok je Torino peti (14), a Milan 11. s 10 bodova.