Kovačiću remi

VIDEO Milan krenuo velikom pobjedom, Napoliju drama u Genoi

Nogometaši Milana pobijedili su Lazio 3-1 u susretu 1. kola talijanskog prvenstva, dok je Napoli na gostovanju pobijedio Genou 2-1 postigavši pobjednički pogodak u sudačkoj nadoknadi...

Milan je do pobjede stigao pod vodstvom novog trenera Filippa Inzaghija, a golove za 'Rossonere' zabili su Keisuke Honda (7), Sulley Muntari (56) i Jeremy Menez (64-11m), strijelac za goste bio Alex u 67. minuti, ali u vlastitu mrežu. Lazio je u samoj završnici mogao i do drugog gola, no Candreva je promašio jedanaesterac.

Napoli je na gostovanju kod Genoe slavio 2-1, a pobjednički pogodak postigao je Jonathan de Guzman u petoj minuti sudačke nadoknade. Strijelac za goste bio je i Jose Callejon u trećoj minuti, dok je gol za Genou postigao Mauricio Pinilla (40).

Torino i Inter odigrali su bez golova, a domaćini su promašili kazneni udarac. Točnije udarac Marcela Larronda u 20. minuti obranio je Interov vratar Samir Handanovič. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je za Inter cijeli susret.

Sassuolo i Cagliari su odigrali 1-1, a Šime Vrsaljko je u domaćim redovima odigrao posljednjih sedam minuta.

Aktualni prvak Juventus u subotu je krenuo u obranu naslova gostujućom pobjedom protiv Chieva u Veroni 1-0. Jedini pogodak na utakmici bio je autogol Biraghija već u 6. minuti. (Hina)