protiv bivšeg kluba

Madridski Atletico s 5:1 je slavio u gostima kod Wolfsburga, a strijelac je bio i naš Mario Mandžukić.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić probio je led u prijateljskoj utakmici kod Wolfsburga. Španjolski prvak razbio je domaćina s čak 5:1, a  Mandžukić zabio je treći gol Atletica s 11 metara u 62. minuti.

VIDEO Lovren zabio u debiju za Liverpool protiv Dortmunda: 'Bio je savršen!'

Atletico je zahvaljujući Raulu Garciji i njegovim pogocima u 14. i 54. minuti, poveo 2-0. Na 3-0 iz kaznenog udarca povisio je Mandžukić u 62. minuti, poslavši loptu po sredini gola pod gredu. U 67. minuti Naldo je smanjio zaostatak domaćina, ali samo minutu kasnije Koke je pogodio za 4-1. Konačnih 5-1 u 83. minuti postavio je Hernandez.

Tako je Mandžo prvijenac postigao protiv svog bivšeg kluba iz kojeg je prešao u Bayern prije dvije godine. Ivica Olić nastupio je za Vukove i imao sjajnu priliku koju je fantastično obranio Moya.