ubojiti do bola

VIDEO Klopp je stvorio 'čudovište': Primili u prvoj minuti, pa se jako razljutili

Liverpool je izborio polufinale engleskog Liga kupa uvjerljivom pobjedom kod Southamptona...

Nogometaši Liverpoola plasirali su se u polufinale Liga kupa nakon što su u srijedu u četvrtfinalnom ogledu u gostima pobijedili Southampton sa 6-1.

Southampton je poveo već u prvoj minuti golom Sadija Manea, ali to je možda bila i 'loša' stvar za 'svece', s obzirom da su tim pogotkom samo razljutili Kloppove trupe.

Liverpool je do kraja poluvremena napravio potpuni preokret. Povratnik Daniel Sturridge zabio je dva pogotka u razmaku od četiri minute (25. i 29.), a onda je u posljednjim sekundama Divock Origi podigao na 3:1 za "redse".

U drugom poluvremenu Origi je još u dva navrata pogađao mrežu domaćina, u 68. i 86. minuti, dok je Jordon Ibe bio strijelac u 73. za uvjerljivu pobjedu Liverpoola.

Momčad Jürgena Kloppa u posljednjih 30-ak dana igra nevjerojatno u gostima. Krajem listopada 'redsi' su s 3:1 slavili kod Chelseaja, prije 10 dana su s 4:1 'namlatili' Manchester City, a sada je stradao i Southampton.

Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool, pruživši dobru partiju.

Recimo i da su polufinalni parovi engleskog Liga kupa Liverpool - Stoke City i Manchester City - Everton.