VIDEO Kup kralja: Bilić strijelac za Sporting

Novopečeni hrvatski reprezentativac Mate Bilić bio je strijelac za svoj Sporting iz Gijona, koji je na gostovanju kod Recreativa odigrao 1-1 u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja...

Domaća je momčad povela u četvrtoj minuti pogotkom Candeiasa, a Bilić je poentirao za konačnih 1-1 u 47. minuti. Bio je to njegov drugi pogodak za Sporting ove sezone. Prvi je zabio početkom listopada u prvenstvenoj utakmici protiv Mallorce.

>> VIDEO: Neviđena sramota Reala protiv trećeligaša!

Madridski Atletico slavio je u gostima kod trećeligaša Marbelle s 2-0, zahvaljujući autogolu Troyana u 18. minuti i pogotku Maxija Rodrigueza u 83. minuti, dok je Sevilla također bila uspješna na gostovanju kod Atletico Ciudada iz Murcije, još jedne momčadi iz trećeg razreda španjolskog nogometa. Sevilla je pobijedila 4-2, a svi pogoci pali su u prvom poluvremenu. Za Sevillu je dvostruki strijelac bio Luis Fabiano, dok su po jednom zabili Navas i Capel.