Niko ponovno blista

VIDEO Kranjčar prekrasnim golom spasio svoju momčad od poraza

Hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar bio je strijelac za Queens Park Rangers u 5. kolu engleskog prvenstva, on je sjajno izvedenim slobodnim udarcem u 88. minuti pogodio za konačnih 2-2 (1-1) protiv Stoke Cityja.

Gosti iz Stokea dva su puta vodili golovima Biram Dioufa (11) i Croucha (51), ali bod domaćima osigurali su Caulker (42) i Kranjčar (88).

Naš je reprezentativac sam izborio slobodni udarac u 88. minuti, a potom je prebacivši živi zid pogodio gornji desni kut nemoćnog vratara Stokea Begovića.

Kranjčar, koji je odigrao čitav susret za QPR, bio je najbolji igrač domaćeg sastava koji je sada 15. na ljestvici s četiri boda, dok je Stoke 12. s pet bodova.

Na vrhu je Chelsea sa 12 bodova ispred Aston Ville koja ima 10, dok su na dnu Crystal Palace, Burnley, West Bromwich Albion i Newcastle United sa po dva boda. (Hina)