Vrsaljko na klupi

VIDEO Kobni penali u Baskiji: Atletico gubi korak s Realom i Barcom

Na teškom gostovanju Atletico je ovaj put ostao bez "municije", a njegova obrana dvaput je kapitulirala.

U 11. kolu Primere u San Sebastianu je Atletico Madrid upisao drugi poraz u sezoni. Real Sociedad ih je pobijedio s 2:0 i zaustavio u praćenju vodećeg dvojca (Real Madrid i Barcelona).

Baskijska momčad je do pobjede došla iz dva kaznena udarca - prvog je u 55. minuti realizirao Carlos Vela, a drugog u 75. minuti Willian Jose.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko je drugi poraz Atletica u prvenstvu odgledao s klupe za pričuve.

U ranije odigranom susretu Granada i Deportivo su odigrali 1:1, pa su domaćini ostali zadnji sa svega 4 boda. Deportivo je vodio preko Andonea (64), a Granada je izjednačila autogolom Tytona (81).