Pričat će se o sucu

VIDEO Kaos u Torinu: Juve pobijedio Romu, tri penala, dva crvena i golčina za špice!

Juventus je primio prve golove u prvenstvu, ali i odnio veliku pobjedu protiv najvećeg konkurenta za naslov.

U velikom derbiju dviju vodećih momčadi Serie A nogometaši Juventusa su u Torinu pobijedili Romu s 3-2, te nakon šest kola jedini imaju maksimalan učinak. Bio je to pravi talijanski derbi s pet zgoditaka, tri kaznena udarca, dva crvena i sedam žutih kartona, te puno grubosti.

U prvih 45 minuta sudac Rocchi dosudio je tri penala oko kojih će se mnogi posvađati, a opet teško da će mu iz saveza moći nešto predbaciti. No, svakako je Rocchi jedan od 'igrača utakmice'.

Poveo je Juventus pogotkom Carlosa Teveza u 27. minuti nakon što je rukom igrao Maicon u živom zidu. Igraći Rome su žestoko protestirali jer su smatrali kako je Maicon bio izvan 16-erca. No, brzo je sviran 11-erac u 32. minuti na Tottiju koji se hrvao s Lichsteinerom u 16-ercu domaćina. Legendarni kapetan Rome nije pogriješio s bijele točke.

Šok navijačima u Torinu donio je Juan Iturbe golom u 44. minuti, a onda u drugoj minuti sudačke nadoknade novi penal za Juve. Pjanić ruši Pogbu oko crte 16-erca. Teško je reći gdje je počeo prekršaj i je li ga Pjanić napravio na samoj crti. U trećoj minuti nadoknade prvog dijela Tevez je još jednom precizan s bijele točke.

Pobjedu Juveu donio je fenomenalnim volejem s 18 metara Leonardo Bonucci u 86. minuti utakmice za veliko slavlje na Juventus Areni. Zbog međusobnog koškanja pocrvenili su u 88. minuti Alvaro Morata i Konstantinos Manolas.

Recimo i kako je Roma prva momčad koja je Juventusu zabila gol u 6. kolu Serie A.