Nevjerojatna scena

VIDEO Kakva lakrdija: Suci su OVO priznali kao gol!

Htio se proslaviti, u svom je naumu i uspio, uz salve protesta i smijeha.

Drugi dio nogometnog prvenstva Hondurasa počeo je 8. siječnja i stigli su do petog kola u sklopu kojeg je odigran tamošnji Superclasico.

Snage su odmjerili klubovi Olimpia i Motagua, koji dolaze iz glavnog grada Tegucigalpe i koji igraju utakmice na istom stadionu (Tiburcio Carias Andino).

Završilo je 2:2, a Olimpia, koja je bila domaćin, izjednačila je neregularnim pogotkom kojeg je u trećoj minuti sudačke nadoknade postigao Roger Rojas.

Gosti su u 88. minuti poveli i činilo se da će odnijeti sva tri boda, a kako igrači Olimpije nisu uspijevali poravnati u teren je utrčao jedan od domaćih navijača u želji da pošalje loptu u mrežu Motague.

Istovremeno, 10-ak metara dalje, spomenuti Rojas je primio loptu koju mu je dodao German Mejia, namjestio se na udarac i snažno opalio.

Lopta je otišla pod gredu, a suci su pogodak priznali što je razbjesnilo gostujući sastav. Uzalud su protestirali, utakmica je završila s 2:2 te je Olimpia na ljestvici ostala ispred Motague.