Je li bilo zaleđe?

VIDEO Juve slavio na Sardiniji, sporna situacija kod prvog gola

Stara dama je uknjižila sva tri boda na još jednom prvenstvenom gostovanju.

U 24. kolu Serie A jubilarnu 20. pobjedu je upisao Juventus, svladavši u gostima Cagliari s 2:0.

Domaćini su bili potpuno ravnopravan protivnik peterostrukom uzastopnom prvaku koji je poveo u 37. minuti iz jedne sumnjive situacije. Claudio Marchisio je uputio loptu u for za Gonzala Higuaina, Argentinac je tu situaciju majstorski riješio i donio vodstvo Torinezima, a ostaje dilema je li bio u zaleđu u trenutku kad je Marchisio uputio loptu.

Početkom nastavka argentinski mat u dva poteza - Paulo Dybala pronalazi Higuaina koji pogađa suprotni kut nemoćnog vratara Rafaela.

Ako je nakon toga Cagliari i gajio nekakvu nadu da bi se mogao vratiti, ona je nestala u 67. minuti kada je Nicolo Barrella dobio drugi žuti karton.

Mario Mandžukić je na terenu proveo svih 90 minuta dok Marko Pjaca nije ulazio u igru.

Ranije je Sampdoria pobijedila kod kuće Bolognu s 3:1, iako su gosti do 82. minute vodili s 1:0. Blerim Džemaili je pogodio u 18. minuti za Bolognu, a Sampdoriju su do čudesnog preokreta odveli golovi Luisa Muriela (82pen), Patrika Schicka (83) i Ibrahima Mbaye (88ag).