trenutak odluke...

VIDEO Još jedna 'bomba' iz Coutinhove radnje: Lovren prljav, ali jako dobar

Nogometaši Liverpoola pobjedom su otvorili novu sezonu engleske Premierlige. S minimalnih su 1:0 slavili kod Stoke Cityja...

'Bomba', golčina Philippea Coutinha u 85. minuti utakmice bila je dovoljna da Redsi upišu tri boda. Bila je to jedna prilično nezanimljiva utakmica za gledanje, ali je Coutinho popravio kompletni dojam kada je odapeo s nekih 25 metara i pogodio lijevi gornji kut vratara Jacka Butlanda.

Naš Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta u redovima Liverpoola, te je bio vrlo dobar. Jedini kiks napravio je u 50. minuti kada je, sudeći prema snimci, s određenom dozom namjere, u jednoj skok igri, laktom u glavu udario Mamea Dioufa. Sudac mu se 'smilovao' i dao žuti karton.

U idućem kolu Liverpool na svom travnjaku dočekuje novog prvoligaša Bournemouth.