Senzacionalni Korzikanci

VIDEO Jedan od preokreta sezone: Katastrofa PSG-a u Bastiji i čudo od gola!

Aktualni francuski nogometni prvak Paris St Germain poražen je na gostovanju kod Bastije 2-4 premda je nakon 20 minute igre vodio 2-0...

PSG je poveo golovima Lucasa Moure (10) i Adriena Rabiota (20), no Bastija se nije predavala. Do konca poluvremena je izjednačila, a potom u nastavku postigla još dva gola za važnu pobjedu u borbi za prvoligaški spas. Strijelci za korzikanski sastav bili su Ryad Boudebouz (32-11m), Francois-Joseph Modesto (45) i Julian Palmieri (56, 89), koji je eurogolom donio preokret, da bi u samoj završnici zabio i za 4-2.

Bastia 4-2 PSG - All Goals - 10-01-2015 by LiG2Fr

PSG je ovim porazom propustio priliku dostići Marseille koji je u petak poražen na gostovanju kod Montpelliera 1-2. Porazi OM-a i PSG-a otvorili su priliku Lyonu koji bi pobjedom u nedjelju protiv Toulousea preuzeo 'jedinicu' u Le Championnatu.

Za sada je na vrhu Marseille sa 41 bodom, Lyon ima dva boda manje, dok je PSG treći sa 38 bodova.