Veliki preokret na Meazzi

VIDEO Inter razočarao: Vodili pa izgubili i pali na 12. mjesto!

U susretu 14. talijanskog nogometnog prvenstva Udinese je na San Siru pobijedio Inter 2:1 produživši niz bez poraza u Milanu na četiri godine.

Inter je poveo golom Maura Icardija u 44. minuti, no Udinese je u nastavku sjajnim igrom preokrenuo rezultat. Izjednačio je Bruno Fernandes u 60. minuti, a 11 minuta kasnije je Cyril Thereau iskoristio veliklu pogrešku Rodriga Palacia i postigao pogodak za 2:1.

Palacio je s centra vraćao loptu svom vrataru, no Francuz je presjekao loptu, zaobišao Handianoviča i poentirao za 2:1. Do kraja susreta Inter je pokušao izjednačiti, no nije uspio.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je cijeli susret za Inter i bio je među boljim igračima domaćeg sastava.