Ibrahimovićevi supergolovi potopili Palermo

Mourinhov Inter sačuvao je svoje vodeće mjesto na ljestvici talijanske Serije A nakon važne pobjede na gostovanju kod Palerma. Oba pogotka za trijumf 2:0 zabio je fenomenalni Zlatan Ibrahimović.

Palermo se dobro držao u prvom poluvremenu, a prednost Interu švedski je reprezentativac donio u prvoj minuti nastavka igre, sjajnim udarcem s 20-ak metara daljine, u suprotni kut 41-godišnjeg vratara Palerma, Alberta Fontane.

Drugi veliki Zlatanov trenutak dogodio se u 61. minuti iz slobodnog udarca. Ibrahimović je opalio svom snagom pokraj loše postavljenog živog zida i lopta je ponovo završila u mreži, a Mourinhov Inter nakon 12. kola talijanske Serie A i dalje drži vodeće mjesto na ljestvici talijanske lige.