'Kraljevi' se predstavili na Bernabeu

VIDEO I Real krenuo pobjedom: Zabili Benzema i Ronaldo, Modrić sjajan!

Nakon što je Barcelona slavila na otvaranju Primere protiv Elchea, isto su napravili i nogometaši Reala...

Madridski Real oporavio se o poraza protiv Atletico Madrida u španjolskom Superkupu i svladao teže od očekivanog Cordobu s 2:0. Bio je to njihov prvi susret u Primeri nakon 42 godine, koliko ih nije bilo među najboljima.

Benzema GOAL Real Madrid 1:0 Cordoba 25.08.2014 by GJIKO

Zvjezdani Real pojačan Jamesom i Kroosom je poveo nakon točno pola sata igre preko Karima Benzeme. Francuz je zabio glavom nakon ubačaja Kroosa iz kornera, a lopta se odbila od vratnice u mrežu. Činilo se nakon toga da će sve biti lakše i da će gosti otići pune mreže kući, ali nije bilo tako.

Real Madrid (2-0) Cordoba / Le But de Cristiano... by beINSPORTS

Tek u 90. minuti Cristiano Ronaldo, koji je igrao svih 90 minuta, na asistenciju Isca zabija za konačnih 2:0. Bio je to njegov 255. pogodak u 250 nastupa za 'kraljeve'. Time je Real miran nakon teških šest dana, u kojima je odigrao čak tri utakmice. Naš Luka Modrić odigrao je cijelu nutakmicu. (Agencija VLM)